Naše služby

Spoléhejte na profesionální technické řešení třetího multiplexu a regionální sítě 12 provozované z věží Českých Radiokomunikací, vynikající spolehlivost služeb a vysoké pokrytí. Na většině území ČR je možné pro příjem použít stejnou anténu, jako pro příjem signálu z vysílačů MUX1MUX 2.

Televizní vysílání

Platinum SD 

Nabídněte divákům vaše pořady v nejvyšší kvalitě, na kterou jsou zvyklí při sledování programů první nebo druhé vysílací sítě.

Rozlišení (px)
720 x 576

Mám zájem

Gold SD 

Zvolte službu, která nabízí vynikající poměr mezi kvalitou přenosu obrazu
cenou.

Rozlišení (px)
704 x 576

Mám zájem

Silver SD 

Pokud pro vás není vysoká kvalita obrazu v SD rozlišení zcela rozhodující, zvolte řešení, které dobře vyhovuje požadavkům diváků na zobrazení programu na standardních TV přijímačich.

Rozlišení (px)
544 x 576

Mám zájem

 

Provozujete regionální televizi?

Vysíláme z 11 nezávislých regionů v rámci celého území ČR. Využijte jednu z variant služby Silver SD určenou pro regionální vysílatele:

Regionální 24 hod. vysílání 

nabízí možnost šířit program ve vymezené územní oblasti s respektováním vysílání DVB-T vysílačů zapojených do SFN

Regionální vstupy 

zajistí šíření programu ve vymezené územní oblasti formou časově omezených oken do hlavního programu

Produkt Silver SD umožňuje také časové sdílení dvou vysílatelů, kteří vysílají celoplošně, a to na bázi 2 časových pásem, respektující časovou atraktivitu daného bloku.

Mám zájem

Rozhlasové vysílání

Mimo televizní vysílání nabízíme v rámci MUX 3 také možnost rozhlasového vysílání, a to ve 4 různých kvalitách zvuku od produktu Radio Speech s bitovou kapacitou 64 kb/s, které je dostačující pro přenos zpravodajských relací, až k produktu Radio Hifi s bitovou kapacitou 256 kb/s zabezpečující brilantní zvuk srovnatelný s poslechem CD. Hlavní výhodou rozhlasového vysílání v MUX 3 je celoplošné pokrytí obyvatel, což vysílatelům přináší vysokou efektivitu této služby. 

Mám zájem

 

MUX 3 pokrývá signálem 98,7% obyvatel ČR

Díky překryvům signálu vysílaného z jednotlivých vysílačů garantujeme vysoké hodnoty skutečného pokrytí, které jsou v maximálním souladu s vypočteným modelem.

Více »

MUX 3 nabízí jednoduchý příjem pro diváky

Při výstavbě třetího multiplexu jsme zohlednili požadavek na jednotné směrování antén pro tři digitální sítě (veřejnoprávní MUX 1, komerční MUX 2 a MUX 3).

Více »

MUX 3 garantuje závazek dostupnosti služby 99,9% času

Profesionální technické řešení sítě provozované z věží Českých Radiokomunikací v kombinaci s plným zálohováním vysílačů, dělenými anténními systémy...

Více »

MUX 3 nabízí širokou nabídku produktů

Nabízíme produkty určené nejen celoplošným, ale i regionálním TV společnostem, například regionální 24 hod. vysílání, regionální vstupy do hlavního programu...

Více »

Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím