Archiv tiskových zpráv

Prima MAX se zařadí do nabídky programů multiplexu 3

13.11.2015 - Dnes po půlnoci jsme zařadili nabídky programů multiplexu 3 nový kanál Prima MAX.

Samotné spuštění programového vysílání kanálu Prima MAX proběhne dne 20. 11. 2015 ve 20:11 českou televizní premiérou filmu Vlk z Wall Street.

Do zahájení řádného vysílání poběží na stanici PRIMA MAX promo smyčka. Informace o aktuálním vysílání se diváci dozvědí na webu www.digistranky.cz, případně z webu televize Prima max.iprima.cz. Vysílání kanálu Prima MAX poběží ve všech regionech s výjimkou části severní Moravy, kde bude v rámci MUX 3 spuštěno později.  

Jak naladit multiplex 3

 

Zpět na výpis

MUX 23 pokrývá signálem 99,7 % obyvatel ČR

Díky překryvům signálu vysílaného z jednotlivých vysílačů garantujeme vysoké hodnoty skutečného pokrytí, které jsou v maximálním souladu s vypočteným modelem.

Více »

MUX 23 nabízí jednoduchý příjem pro diváky

Při výstavbě třetího multiplexu jsme zohlednili požadavek na jednotné směrování antén pro tři digitální sítě (veřejnoprávní MUX 21, komerční MUX 22 a MUX 23).

Více »

MUX 23 garantuje závazek dostupnosti služby 99,9 % času

Profesionální technické řešení sítě provozované z věží Českých Radiokomunikací v kombinaci s plným zálohováním vysílačů, dělenými anténními systémy...

Více »

MUX 23 nabízí širokou nabídku produktů

Nabízíme produkty určené nejen celoplošným, ale i regionálním TV společnostem, například regionální 24 hod. vysílání, regionální vstupy do hlavního programu...

Více »