Archiv tiskových zpráv

Třetí multiplex zahajuje vysílání regionální východočeské televize V1

15. 08. 2012

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahajuje 15. srpna 2012 od 12:00 hodin vysílání nové regionální televize v oblasti Královéhradeckého a Pardubického kraje z vysílačů Krásné, Černá hora a Ještěd. Nový regionální program Východočeské televize tak ve zmíněných krajích nově doplní celoplošné vysílání televizní stanice Prima LOVE, hudební televize Óčko a rozhlasové stanice Proglas. V MUX 3 již vysílají v jednotlivých regionech stanice středočeská regionální TV Metropol, západočeská regionální TV ZAK, moravskoslezská TV Polar, liberecká TV Genus Plus, Jihočeská televize na jihu Čech, moravská TV Morava a na Vysočině TV Vysočina.

Společnost CDG bude vysílat XXX. Letní olympijské hry v HD kvalitě pro téměř 96 % obyvatel ČR

25. 06. 2012

Diváci v České republice budou moci sledovat letošní Letní olympijské hry konané v Londýně ve vysokém rozlišení. Vyplývá to z dohody České televize se společností Czech Digital Group, provozovatelem třetího zemského multiplexu. Veřejnoprávní televize poskytne dva televizní programy s obsahem Letních olympijských her ČT4 a ČT2, které budou zařazeny do multiplexu 3. Ten svým digitálním televizním signálem pokrývá 95,7 % obyvatel České republiky.

TV Óčko budou moci od dnešního dne sledovat diváci celé České republiky

24. 06. 2012

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájila dnešním dnem celoplošné vysílání televize Óčko. Vstupem do MUX 3 navýší Óčko výrazně počet diváků, kteří mohou přijímat její pozemní digitální televizní signál, a to na 95,7 % obyvatel České republiky. Ve třetím multiplexu vysílají v současné době regionální televize TV Metropol, TV ZAK, TV Polar, TV Genus, TV Morava, TV Vysočina a Jihočeská televize. Televize Óčko doplní celoplošné vysílání stanice Prima LOVE a rozhlasové stanice Proglas.

Třetí multiplex zahajuje vysílání celoplošné TV Óčko

24. 06. 2012

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájila dnešním dnem celoplošné vysílání televize Óčko. Vstupem do MUX 3 navýší Óčko výrazně počet diváků, kteří mohou přijímat její pozemní digitální televizní signál, a to na 95,7 % obyvatel České republiky. Ve třetím multiplexu vysílají v současné době regionální televize TV Metropol, TV ZAK, TV Polar, TV Genus, TV Morava, TV Vysočina a Jihočeská televize. Televize Óčko doplní celoplošné vysílání stanice Prima LOVE a rozhlasové stanice Proglas.

Třetí multiplex zahajuje vysílání regionální Jihočeské televize

15. 06. 2012

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), spouští 18. června 2012 vysílání nové regionální televize Jihočeská televize v oblasti Jihočeského kraje, která nahradí vysílání TV GIMI. Nový regionální program Jihočeská televize tak ve zmíněném kraji nově doplní celoplošné vysílání televizní stanice Prima LOVE a rozhlasové stanice Proglas. V MUX 3 již vysílají v jednotlivých regionech stanice středočeská regionální TV Metropol, západočeská regionální TV ZAK, moravskoslezská TV Polar, liberecká a královéhradecká TV Genus, moravská TV Morava a na Vysočině TV Vysočina.

Signálem třetí digitální televizní sítě je pokryto 95,7 % obyvatel České republiky

31. 05. 2012

Společnost Czech Digital Group, a.s., provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), pokrývá digitálním televizním signálem 95,7 % obyvatel České republiky a divákům přináší stále se rozšiřující programovou nabídku s garancí dostupnosti více než 99,9 % času.

Regionální televize POLAR zahajuje nově své vysílání ve třetím multiplexu

28. 02. 2012

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), uzavřela smlouvu o šíření zemského digitálního televizního vysílání (DVB-T) se společností POLAR, největší soukromou televizní společností v Moravskoslezském kraji. Nový regionální program tak ve zmíněném kraji od 5. března 2012 doplní celoplošné vysílání televizní stanice Prima LOVE, rozhlasové stanice Proglas, středočeské regionální TV Metropol, západočeské regionální TV ZAK, které již v MUX 3 vysílají. Nově své vysílání ve stejném multiplexu zahájila v Libereckém a Královehradeckém kraji regionální TV GENUS, a to od února 2012.

Třetí multiplex zahajuje vysílání západočeské regionální televize TV ZAK

11. 01. 2012

Společnost Czech Digital Group (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí 15. ledna 2012 digitální televizní vysílání (DVB-T) v oblasti západočeského kraje pro regionální televizní stanici TV ZAK. Nový program tak doplní celoplošné vysílání televizní stanice Prima LOVE, rozhlasové stanice Proglas a středočeské regionální TV Metropol, které již v MUX 3 vysílají.

Diváci na Liberecku a v Královéhradeckém kraji již brzy získají možnost sledovat TV GENUS

01. 01. 2012

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), uzavřela v lednu 2012 smlouvu o šíření zemského digitálního televizního vysílání (DVB-T) v oblasti Libereckého a Královehradeckého kraje se společností GENUS TV, a.s., provozovatelem regionální televizní stanice GENUS PLUS. Nový celodenní regionální program tak ve zmíněných krajích od února 2012 doplní celoplošné vysílání televizní stanice Prima LOVE, rozhlasové stanice Proglas, středočeské regionální TV Metropol, které již v MUX 3 vysílají, a nově i západočeské regionální TV ZAK, která své vysílání zahájí 15. ledna 2012.

Diváci na Plzeňsku již brzy získají možnost sledovat celodenní vysílání regionální televize TV ZAK

27. 12. 2011

Společnost Czech Digital Group (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), podepsala smlouvu o šíření zemského digitálního televizního vysílání (DVB-T) v oblasti Západočeského kraje pro regionální televizní stanici TV ZAK. Nový program tak od 15.ledna 2012 doplní celoplošné vysílání televizní stanice Prima LOVE, rozhlasové stanice Proglas a středočeské regionální TV Metropol, které již v MUX 3 vysílají.

< 1 2 3 4 >

MUX 3 pokrývá signálem 98,7% obyvatel ČR

Díky překryvům signálu vysílaného z jednotlivých vysílačů garantujeme vysoké hodnoty skutečného pokrytí, které jsou v maximálním souladu s vypočteným modelem.

Více »

MUX 3 nabízí jednoduchý příjem pro diváky

Při výstavbě třetího multiplexu jsme zohlednili požadavek na jednotné směrování antén pro tři digitální sítě (veřejnoprávní MUX 1, komerční MUX 2 a MUX 3).

Více »

MUX 3 garantuje závazek dostupnosti služby 99,9% času

Profesionální technické řešení sítě provozované z věží Českých Radiokomunikací v kombinaci s plným zálohováním vysílačů, dělenými anténními systémy...

Více »

MUX 3 nabízí širokou nabídku produktů

Nabízíme produkty určené nejen celoplošným, ale i regionálním TV společnostem, například regionální 24 hod. vysílání, regionální vstupy do hlavního programu...

Více »

Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím