Archiv tiskových zpráv

Společnost Czech Digital Group spouští první digitální dokrývač třetího multiplexu v Karlových Varech a okolí

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), spustí 31. července 2011 první digitální dokrývač pro třetí DVB-T multiplex, který divákům přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data se zlepší příjem digitálního televizního vysílání ve městě Karlovy Vary a jeho okolí. Nově spuštěný multiplex 3 obsahuje v současné době programy Prima Love a Radio Proglas.

Společnost Czech Digital Group spouští první digitální dokrývač třetího multiplexu ve Znojmě a okolí

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), spustí 31. července 2011 první digitální dokrývač pro třetí DVB-T multiplex a divákům přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data se zlepší příjem digitálního televizního vysílání ve městě Znojmo a jeho okolí. Nově spuštěný multiplex 3 obsahuje v současné době programy Prima Love a Radio Proglas.

Společnost Czech Digital Group spouští digitální vysílání třetího multiplexu z vysílače Ještěd na Liberecku

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí 31. července 2011 digitální vysílání z libereckého vysílače Ještěd pro třetí DVB-T multiplex a divákům tak přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data budou moci diváci v Liberci a okolí nově sledovat i televizní program Prima Love a poslouchat rozhlasovou stanici Radio Proglas.

Společnost Czech Digital Group spouští digitální vysílání třetího multiplexu z vysílače Krásné na Pardubicku

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí 31. července 2011 digitální vysílání z pardubického vysílače Krásné pro třetí DVB-T multiplex a divákům tak přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data se rozšíří programová nabídka pro diváky a zlepší se pokrytí signálem sítě MUX3 v Pardubickém a Královehradeckém kraji. Diváci tak budou moci nově sledovat i televizní program Prima Love a poslouchat rozhlasovou stanici Radio Proglas.

Společnost Czech Digital Group spouští digitální vysílání třetího multiplexu z vysílače Praděd na Olomoucku

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí 31. července 2011 digitální vysílání z vysílače Praděd na hranici Moravskoslezského a Olomouckého kraje pro třetí DVB-T multiplex a divákům tak přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data budou moci diváci v Olomouckém kraji nově sledovat i televizní program Prima Love a poslouchat rozhlasovou stanici Radio Proglas.

Třetí multiplex s novým kanálem Prima LOVE

08. 03. 2011

Společnost Czech Digital Group (CDG) zařadila do vysílání svého třetího zemského DVB-T multiplexu (MUX 3) třetí program televize Prima s názvem Prima LOVE. Prima LOVE doplní programy Public TV a rádia Proglas, které již v MUX 3 vysílají.

Společnost Czech Digital Group mění technické parametry třetího zemského DVB-T multiplexu

04. 03. 2011

Společnost Czech Digital Group (CDG) mění některé technické parametry třetího zemského DVB-T multiplexu (MUX 3). Změny budou provedeny v neděli 6. března 2011 v brzkých ranních hodinách mezi 2.00 a 3.00. Od 6. března 2011 budou diváci moci opět naladit všechny programy třetího multiplexu.

< 1 2 3 4

MUX 3 pokrývá signálem 98,7% obyvatel ČR

Díky překryvům signálu vysílaného z jednotlivých vysílačů garantujeme vysoké hodnoty skutečného pokrytí, které jsou v maximálním souladu s vypočteným modelem.

Více »

MUX 3 nabízí jednoduchý příjem pro diváky

Při výstavbě třetího multiplexu jsme zohlednili požadavek na jednotné směrování antén pro tři digitální sítě (veřejnoprávní MUX 1, komerční MUX 2 a MUX 3).

Více »

MUX 3 garantuje závazek dostupnosti služby 99,9% času

Profesionální technické řešení sítě provozované z věží Českých Radiokomunikací v kombinaci s plným zálohováním vysílačů, dělenými anténními systémy...

Více »

MUX 3 nabízí širokou nabídku produktů

Nabízíme produkty určené nejen celoplošným, ale i regionálním TV společnostem, například regionální 24 hod. vysílání, regionální vstupy do hlavního programu...

Více »

Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím