Archiv tiskových zpráv

Třetí multiplex zahajuje vysílání západočeské regionální televize TV ZAK

11. 01. 2012

Společnost Czech Digital Group (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí 15. ledna 2012 digitální televizní vysílání (DVB-T) v oblasti západočeského kraje pro regionální televizní stanici TV ZAK. Nový program tak doplní celoplošné vysílání televizní stanice Prima LOVE, rozhlasové stanice Proglas a středočeské regionální TV Metropol, které již v MUX 3 vysílají.

Diváci na Liberecku a v Královéhradeckém kraji již brzy získají možnost sledovat TV GENUS

01. 01. 2012

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), uzavřela v lednu 2012 smlouvu o šíření zemského digitálního televizního vysílání (DVB-T) v oblasti Libereckého a Královehradeckého kraje se společností GENUS TV, a.s., provozovatelem regionální televizní stanice GENUS PLUS. Nový celodenní regionální program tak ve zmíněných krajích od února 2012 doplní celoplošné vysílání televizní stanice Prima LOVE, rozhlasové stanice Proglas, středočeské regionální TV Metropol, které již v MUX 3 vysílají, a nově i západočeské regionální TV ZAK, která své vysílání zahájí 15. ledna 2012.

Diváci na Plzeňsku již brzy získají možnost sledovat celodenní vysílání regionální televize TV ZAK

27. 12. 2011

Společnost Czech Digital Group (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), podepsala smlouvu o šíření zemského digitálního televizního vysílání (DVB-T) v oblasti Západočeského kraje pro regionální televizní stanici TV ZAK. Nový program tak od 15.ledna 2012 doplní celoplošné vysílání televizní stanice Prima LOVE, rozhlasové stanice Proglas a středočeské regionální TV Metropol, které již v MUX 3 vysílají.

Multiplex 3 na Ostravsku přelaďuje a diváci získají lepší kvalitu příjmu televizního signálu

09. 11. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), v noci z 11. na 12. listopadu přeladí na Ostravsku multiplex 3 z 51. kanálu na finální 48. Divákům se tak zlepší kvalita přijímaného televizního signálu a budou již moci sledovat pozemní vysílání programů vysílaných ve všech třech multiplexech digitálně.

Třetí multiplex zahajuje vysílání pražské televizní stanice Metropol

12. 08. 2011

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí od 15. srpna 2011 vysílání nového televizního programu, a to pražské televizní stanice TV Metropol. Nový program tak doplní vysílání televizní stanice Prima LOVE a rozhlasové stanice Proglas, které již v MUX 3 vysílají.

Společnost Czech Digital Group spouští digitální vysílání třetího multiplexu z vysílače Tlustá hora na Zlínsku

29. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí 31. července 2011 digitální vysílání z vysílače Tlustá hora na hranici Zlínského a Jihomoravského kraje pro třetí DVB-T multiplex a divákům tak přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data budou moci diváci ve Zlíně a okolí nově sledovat i televizní program Prima Love a poslouchat rozhlasovou stanici Radio Proglas.

Společnost Czech Digital Group spouští první digitální dokrývač třetího multiplexu v Karlových Varech a okolí

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), spustí 31. července 2011 první digitální dokrývač pro třetí DVB-T multiplex, který divákům přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data se zlepší příjem digitálního televizního vysílání ve městě Karlovy Vary a jeho okolí. Nově spuštěný multiplex 3 obsahuje v současné době programy Prima Love a Radio Proglas.

Společnost Czech Digital Group spouští první digitální dokrývač třetího multiplexu ve Znojmě a okolí

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), spustí 31. července 2011 první digitální dokrývač pro třetí DVB-T multiplex a divákům přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data se zlepší příjem digitálního televizního vysílání ve městě Znojmo a jeho okolí. Nově spuštěný multiplex 3 obsahuje v současné době programy Prima Love a Radio Proglas.

Společnost Czech Digital Group spouští digitální vysílání třetího multiplexu z vysílače Ještěd na Liberecku

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí 31. července 2011 digitální vysílání z libereckého vysílače Ještěd pro třetí DVB-T multiplex a divákům tak přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data budou moci diváci v Liberci a okolí nově sledovat i televizní program Prima Love a poslouchat rozhlasovou stanici Radio Proglas.

Společnost Czech Digital Group spouští digitální vysílání třetího multiplexu z vysílače Krásné na Pardubicku

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí 31. července 2011 digitální vysílání z pardubického vysílače Krásné pro třetí DVB-T multiplex a divákům tak přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data se rozšíří programová nabídka pro diváky a zlepší se pokrytí signálem sítě MUX3 v Pardubickém a Královehradeckém kraji. Diváci tak budou moci nově sledovat i televizní program Prima Love a poslouchat rozhlasovou stanici Radio Proglas.

< 1 2 3 4 5 >

MUX 23 pokrývá signálem 99,7 % obyvatel ČR

Díky překryvům signálu vysílaného z jednotlivých vysílačů garantujeme vysoké hodnoty skutečného pokrytí, které jsou v maximálním souladu s vypočteným modelem.

Více »

MUX 23 nabízí jednoduchý příjem pro diváky

Při výstavbě třetího multiplexu jsme zohlednili požadavek na jednotné směrování antén pro tři digitální sítě (veřejnoprávní MUX 21, komerční MUX 22 a MUX 23).

Více »

MUX 23 garantuje závazek dostupnosti služby 99,9 % času

Profesionální technické řešení sítě provozované z věží Českých Radiokomunikací v kombinaci s plným zálohováním vysílačů, dělenými anténními systémy...

Více »

MUX 23 nabízí širokou nabídku produktů

Nabízíme produkty určené nejen celoplošným, ale i regionálním TV společnostem, například regionální 24 hod. vysílání, regionální vstupy do hlavního programu...

Více »