Archiv tiskových zpráv

Multiplex 3 na Ostravsku přelaďuje a diváci získají lepší kvalitu příjmu televizního signálu

09. 11. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), v noci z 11. na 12. listopadu přeladí na Ostravsku multiplex 3 z 51. kanálu na finální 48. Divákům se tak zlepší kvalita přijímaného televizního signálu a budou již moci sledovat pozemní vysílání programů vysílaných ve všech třech multiplexech digitálně.

Třetí multiplex zahajuje vysílání pražské televizní stanice Metropol

12. 08. 2011

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí od 15. srpna 2011 vysílání nového televizního programu, a to pražské televizní stanice TV Metropol. Nový program tak doplní vysílání televizní stanice Prima LOVE a rozhlasové stanice Proglas, které již v MUX 3 vysílají.

Společnost Czech Digital Group spouští digitální vysílání třetího multiplexu z vysílače Tlustá hora na Zlínsku

29. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí 31. července 2011 digitální vysílání z vysílače Tlustá hora na hranici Zlínského a Jihomoravského kraje pro třetí DVB-T multiplex a divákům tak přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data budou moci diváci ve Zlíně a okolí nově sledovat i televizní program Prima Love a poslouchat rozhlasovou stanici Radio Proglas.

Společnost Czech Digital Group spouští první digitální dokrývač třetího multiplexu v Karlových Varech a okolí

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), spustí 31. července 2011 první digitální dokrývač pro třetí DVB-T multiplex, který divákům přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data se zlepší příjem digitálního televizního vysílání ve městě Karlovy Vary a jeho okolí. Nově spuštěný multiplex 3 obsahuje v současné době programy Prima Love a Radio Proglas.

Společnost Czech Digital Group spouští první digitální dokrývač třetího multiplexu ve Znojmě a okolí

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), spustí 31. července 2011 první digitální dokrývač pro třetí DVB-T multiplex a divákům přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data se zlepší příjem digitálního televizního vysílání ve městě Znojmo a jeho okolí. Nově spuštěný multiplex 3 obsahuje v současné době programy Prima Love a Radio Proglas.

Společnost Czech Digital Group spouští digitální vysílání třetího multiplexu z vysílače Ještěd na Liberecku

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí 31. července 2011 digitální vysílání z libereckého vysílače Ještěd pro třetí DVB-T multiplex a divákům tak přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data budou moci diváci v Liberci a okolí nově sledovat i televizní program Prima Love a poslouchat rozhlasovou stanici Radio Proglas.

Společnost Czech Digital Group spouští digitální vysílání třetího multiplexu z vysílače Krásné na Pardubicku

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí 31. července 2011 digitální vysílání z pardubického vysílače Krásné pro třetí DVB-T multiplex a divákům tak přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data se rozšíří programová nabídka pro diváky a zlepší se pokrytí signálem sítě MUX3 v Pardubickém a Královehradeckém kraji. Diváci tak budou moci nově sledovat i televizní program Prima Love a poslouchat rozhlasovou stanici Radio Proglas.

Společnost Czech Digital Group spouští digitální vysílání třetího multiplexu z vysílače Praděd na Olomoucku

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí 31. července 2011 digitální vysílání z vysílače Praděd na hranici Moravskoslezského a Olomouckého kraje pro třetí DVB-T multiplex a divákům tak přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data budou moci diváci v Olomouckém kraji nově sledovat i televizní program Prima Love a poslouchat rozhlasovou stanici Radio Proglas.

Třetí multiplex s novým kanálem Prima LOVE

08. 03. 2011

Společnost Czech Digital Group (CDG) zařadila do vysílání svého třetího zemského DVB-T multiplexu (MUX 3) třetí program televize Prima s názvem Prima LOVE. Prima LOVE doplní programy Public TV a rádia Proglas, které již v MUX 3 vysílají.

Společnost Czech Digital Group mění technické parametry třetího zemského DVB-T multiplexu

04. 03. 2011

Společnost Czech Digital Group (CDG) mění některé technické parametry třetího zemského DVB-T multiplexu (MUX 3). Změny budou provedeny v neděli 6. března 2011 v brzkých ranních hodinách mezi 2.00 a 3.00. Od 6. března 2011 budou diváci moci opět naladit všechny programy třetího multiplexu.

< 1 2 3 4

MUX 3 pokrývá signálem 98,7% obyvatel ČR

Díky překryvům signálu vysílaného z jednotlivých vysílačů garantujeme vysoké hodnoty skutečného pokrytí, které jsou v maximálním souladu s vypočteným modelem.

Více »

MUX 3 nabízí jednoduchý příjem pro diváky

Při výstavbě třetího multiplexu jsme zohlednili požadavek na jednotné směrování antén pro tři digitální sítě (veřejnoprávní MUX 1, komerční MUX 2 a MUX 3).

Více »

MUX 3 garantuje závazek dostupnosti služby 99,9% času

Profesionální technické řešení sítě provozované z věží Českých Radiokomunikací v kombinaci s plným zálohováním vysílačů, dělenými anténními systémy...

Více »

MUX 3 nabízí širokou nabídku produktů

Nabízíme produkty určené nejen celoplošným, ale i regionálním TV společnostem, například regionální 24 hod. vysílání, regionální vstupy do hlavního programu...

Více »

Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím