Archiv tiskových zpráv

Společnost Czech Digital Group spouští digitální vysílání třetího multiplexu z vysílače Praděd na Olomoucku

27. 07. 2011

Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí 31. července 2011 digitální vysílání z vysílače Praděd na hranici Moravskoslezského a Olomouckého kraje pro třetí DVB-T multiplex a divákům tak přinese širší programovou nabídku. Od tohoto data budou moci diváci v Olomouckém kraji nově sledovat i televizní program Prima Love a poslouchat rozhlasovou stanici Radio Proglas.

Třetí multiplex s novým kanálem Prima LOVE

08. 03. 2011

Společnost Czech Digital Group (CDG) zařadila do vysílání svého třetího zemského DVB-T multiplexu (MUX 3) třetí program televize Prima s názvem Prima LOVE. Prima LOVE doplní programy Public TV a rádia Proglas, které již v MUX 3 vysílají.

Společnost Czech Digital Group mění technické parametry třetího zemského DVB-T multiplexu

04. 03. 2011

Společnost Czech Digital Group (CDG) mění některé technické parametry třetího zemského DVB-T multiplexu (MUX 3). Změny budou provedeny v neděli 6. března 2011 v brzkých ranních hodinách mezi 2.00 a 3.00. Od 6. března 2011 budou diváci moci opět naladit všechny programy třetího multiplexu.

< 2 3 4 5

MUX 23 pokrývá signálem 99,7 % obyvatel ČR

Díky překryvům signálu vysílaného z jednotlivých vysílačů garantujeme vysoké hodnoty skutečného pokrytí, které jsou v maximálním souladu s vypočteným modelem.

Více »

MUX 23 nabízí jednoduchý příjem pro diváky

Při výstavbě třetího multiplexu jsme zohlednili požadavek na jednotné směrování antén pro tři digitální sítě (veřejnoprávní MUX 21, komerční MUX 22 a MUX 23).

Více »

MUX 23 garantuje závazek dostupnosti služby 99,9 % času

Profesionální technické řešení sítě provozované z věží Českých Radiokomunikací v kombinaci s plným zálohováním vysílačů, dělenými anténními systémy...

Více »

MUX 23 nabízí širokou nabídku produktů

Nabízíme produkty určené nejen celoplošným, ale i regionálním TV společnostem, například regionální 24 hod. vysílání, regionální vstupy do hlavního programu...

Více »

Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím