Archiv tiskových zpráv

Zahájení vysílání SPORT 5

29. 08. 2013

Od 1. září zahajujeme v regionu Praha a okolí vysílání nového programu Sport 5 na kanále 59.

Zahájení HD vysílání Prima COOL a ÓČKO EXPRES

13. 08. 2013

Společnost Czech Digital Group (CDG) Zahajuje vysílání Regionální sítě 12, která je dostupná v Praze a blízkém okolí na kanále 47.

Ve třetím multiplexu začíná celoplošně vysílat nová hudební stanice Óčko Gold

30. 05. 2013

Společnost Czech Digital Group, a.s. zahajuje 1. června 2013 celoplošné pilotní vysílání nové televize Óčko Gold.

Ve třetím multiplexu začíná vysílat nová celoplošná televize ACTIVE TV

24. 03. 2013

Společnost Czech Digital Group, a.s zahajuje dnes ve 12.00 hodin celoplošné vysílání nové televize ACTIVE TV. Vstup do třetího multiplexu umožní ACTIVE TV šířit svůj program na 93,5% část území ČR. Její program bude mít možnost sledovat 95,7 % obyvatel České republiky.

Ve třetím multiplexu začíná celoplošně vysílat již čtvrtý program Primy – dokumentární Prima Zoom

10. 01. 2013

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahajuje dne 1. února 2013 celoplošné vysílání v pořadí čtvrtého programu Primy - Prima Zoom.

Ve třetím multiplexu začne celoplošně vysílat hudební televize Šlágr TV

15. 11. 2012

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí dne 19. listopadu pilotní celoplošné vysílání televize Šlágr. Případný přechod do standardního vysílání je předběžně plánován na duben následujícího roku. Celoplošné vysílání ve třetím multiplexu umožní televizi Šlágr šířit svůj program na 93,5% část území ČR. Její program bude mít nyní možnost sledovat 95,7 % obyvatel České republiky, což představuje přibližně 9 765 tisíc diváků. Televize Šlágr doplní ve třetím multiplexu celoplošné vysílání stanice Pětka, Prima LOVE, hudební stanice Óčko a rozhlasové stanice Proglas. V MUX 3 již v jednotlivých regionech vysílají stanice západočeská regionální TV ZAK, moravskoslezská TV Polar, liberecká TV Genus Plus, Jihočeská televize, moravská TV Morava a v oblasti Královéhradeckého a Pardubického kraje Východočeská televize V1.

Ve třetím multiplexu začíná vysílat nová celoplošná televize Pětka

11. 10. 2012

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájí dne 15. října celoplošné vysílání televize Pětka. Vstup do třetího multiplexu umožní televizi Pětka šířit svůj 24 hodinový program na 93,5% část území ČR. Její program bude mít možnost sledovat 95,7 % obyvatel České republiky, což představuje přibližně 9 765 tis. diváků. Televize Pětka doplní ve třetím multiplexu celoplošné vysílání stanice Prima LOVE, hudební stanice Óčko a rozhlasové stanice Proglas. V MUX 3 již v jednotlivých regionech vysílají stanice západočeská regionální TV ZAK, moravskoslezská TV Polar, liberecká TV Genus Plus, Jihočeská televize, moravská TV Morava, na Vysočině TV Vysočina a v oblasti Královéhradeckého a Pardubického kraje Východočeská televize V1.

Třetí multiplex zahajuje vysílání regionální východočeské televize V1

15. 08. 2012

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahajuje 15. srpna 2012 od 12:00 hodin vysílání nové regionální televize v oblasti Královéhradeckého a Pardubického kraje z vysílačů Krásné, Černá hora a Ještěd. Nový regionální program Východočeské televize tak ve zmíněných krajích nově doplní celoplošné vysílání televizní stanice Prima LOVE, hudební televize Óčko a rozhlasové stanice Proglas. V MUX 3 již vysílají v jednotlivých regionech stanice středočeská regionální TV Metropol, západočeská regionální TV ZAK, moravskoslezská TV Polar, liberecká TV Genus Plus, Jihočeská televize na jihu Čech, moravská TV Morava a na Vysočině TV Vysočina.

Společnost CDG bude vysílat XXX. Letní olympijské hry v HD kvalitě pro téměř 96 % obyvatel ČR

25. 06. 2012

Diváci v České republice budou moci sledovat letošní Letní olympijské hry konané v Londýně ve vysokém rozlišení. Vyplývá to z dohody České televize se společností Czech Digital Group, provozovatelem třetího zemského multiplexu. Veřejnoprávní televize poskytne dva televizní programy s obsahem Letních olympijských her ČT4 a ČT2, které budou zařazeny do multiplexu 3. Ten svým digitálním televizním signálem pokrývá 95,7 % obyvatel České republiky.

TV Óčko budou moci od dnešního dne sledovat diváci celé České republiky

24. 06. 2012

Společnost Czech Digital Group, a.s. (CDG), provozovatel třetího zemského digitálního multiplexu (MUX 3), zahájila dnešním dnem celoplošné vysílání televize Óčko. Vstupem do MUX 3 navýší Óčko výrazně počet diváků, kteří mohou přijímat její pozemní digitální televizní signál, a to na 95,7 % obyvatel České republiky. Ve třetím multiplexu vysílají v současné době regionální televize TV Metropol, TV ZAK, TV Polar, TV Genus, TV Morava, TV Vysočina a Jihočeská televize. Televize Óčko doplní celoplošné vysílání stanice Prima LOVE a rozhlasové stanice Proglas.

< 1 2 3 4 >

MUX 3 pokrývá signálem 98,7% obyvatel ČR

Díky překryvům signálu vysílaného z jednotlivých vysílačů garantujeme vysoké hodnoty skutečného pokrytí, které jsou v maximálním souladu s vypočteným modelem.

Více »

MUX 3 nabízí jednoduchý příjem pro diváky

Při výstavbě třetího multiplexu jsme zohlednili požadavek na jednotné směrování antén pro tři digitální sítě (veřejnoprávní MUX 1, komerční MUX 2 a MUX 3).

Více »

MUX 3 garantuje závazek dostupnosti služby 99,9% času

Profesionální technické řešení sítě provozované z věží Českých Radiokomunikací v kombinaci s plným zálohováním vysílačů, dělenými anténními systémy...

Více »

MUX 3 nabízí širokou nabídku produktů

Nabízíme produkty určené nejen celoplošným, ale i regionálním TV společnostem, například regionální 24 hod. vysílání, regionální vstupy do hlavního programu...

Více »

Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím